Descopera
Bine ai venit! Te rugam sa te autentifici (daca ai deja un cont la noi) sau sa te inregistrezi. Iti vom oferi surprize saptamanale si concursuri cu premii pe masura! Toate acestea pentru ca inovatia a devenit necesitate!

Descoperi! este locul de intalnire al tuturor celor care vor sa se documenteze, sa se distreze si sa isi faca noi prieteni!

Cu un continut variat si cu subiecte de la discutii despre cultura si civilizatie, stiinta, computere sau simple concursuri, Descoperi! te asteapta cu bratele deschise!

Alăturati-vă forumului, este rapid si usor

Descopera
Bine ai venit! Te rugam sa te autentifici (daca ai deja un cont la noi) sau sa te inregistrezi. Iti vom oferi surprize saptamanale si concursuri cu premii pe masura! Toate acestea pentru ca inovatia a devenit necesitate!

Descoperi! este locul de intalnire al tuturor celor care vor sa se documenteze, sa se distreze si sa isi faca noi prieteni!

Cu un continut variat si cu subiecte de la discutii despre cultura si civilizatie, stiinta, computere sau simple concursuri, Descoperi! te asteapta cu bratele deschise!
Descopera
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Va instiintam ca puteti intra in posesia unui spatiu de reclama pe site-ul nostru pe o perioada de 1 an cu doar 2,2 euro. Detalii in ACEST subiect.

prichindel
prichindel
New Member
New Member
feminin
Numarul mesajelor : 40
Varsta : 45
Oras : Romania
Puncte : 5779
Data de inscriere : 23/07/2008
04092008
EDIT by Yami Kashim: In acest topic puteti pune filmuletele amuzante gasite pe Youtube si site-uri asemanatoare. Am facut acest topic pentru a nu se face cate unul pentru fiecare filmulet gasit.
Puteti sa le comentati linistiti pe cele puse.


EDIT 2 by Yami Kashim: clipul a fost postat la Curiozitati -> Prezentarea cafelei si prin urmare indepartat de aici.

Edit reddish:
Subiecte unite
Distribuie acest articol pe:reddit

Comentarii

YamiKashim
Joi 4 Sept 2008 - 13:25YamiKashim
Animator vs. Animation:

prichindel
Joi 4 Sept 2008 - 18:54prichindel
Mi se pare ciudat ca voi considerati asta un filmulet amuzant. Pe mine nu ma face deloc sa rad, ci sa apreciez un talent deosebit al unor oameni. Oricum voi decideti unde sa fie pus sau nu.

Dar chiar m-ati facut curioasa de ce il considerati "filmulet amuzant".
YamiKashim
Joi 4 Sept 2008 - 18:57YamiKashim
Cel de sus (al tau) pur si simplu nu stiam unde sa il pun. Nu putem creea cate un topic pentru fiecare film de ep Youtube. Dar tu de ce l-ai pus la Funny Stuff? Asta ma facut sa cred ca il consideri amuzant.
prichindel
Joi 4 Sept 2008 - 19:00prichindel
Pentru ca asa mi-a spus Walter. Il propusesem la videoclipul de pe portal fara sa stiu ce fel de vidoclip se poate propune acolo, iar el mi-a spus sa-l pun in categoria asta.
YamiKashim
Joi 4 Sept 2008 - 19:08YamiKashim
Probabil nu l-a urmarit sau... N-am idee unde as putea sa il pun.
prichindel
Joi 4 Sept 2008 - 19:13prichindel
Oare ar merge mai bine la curiozitati?
YamiKashim
Joi 4 Sept 2008 - 19:23YamiKashim
Ti-am raspuns prin PM. Trebuie vazut cum facem acum...
Lucian
Vin 5 Sept 2008 - 23:40Lucian
prichindel a scris:Oare ar merge mai bine la curiozitati?

Da, il poti pune la curiozitati, dar deschizand un nou topic cu un titlu explicit. Dupa ce l-ai pus la curiozitati, clipul de aici va fi sters si lasat doar acolo. :alien:
prichindel
Sam 6 Sept 2008 - 6:27prichindel
L-am pus. Daca titlul nu ti se pare bine pus te rog sa il schimbi. Multumesc.
YamiKashim
Vin 26 Sept 2008 - 12:59YamiKashim
Partea 1:


Partea 2:
YamiKashim


6j6r Eu am murit de ras cand am azuit-o prima data si mor si acum 45yhg
Lucian
Dum 19 Oct 2008 - 12:24Lucian
Iata cateva clip-uri publicitare cam traznite. Daca mai gasiti si altele, sunteti rugati sa le postati aici. ;)






Continut sponsorizat
Subiecte similare
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum