Descopera
Bine ai venit! Te rugam sa te autentifici (daca ai deja un cont la noi) sau sa te inregistrezi. Iti vom oferi surprize saptamanale si concursuri cu premii pe masura! Toate acestea pentru ca inovatia a devenit necesitate!

Descoperi! este locul de intalnire al tuturor celor care vor sa se documenteze, sa se distreze si sa isi faca noi prieteni!

Cu un continut variat si cu subiecte de la discutii despre cultura si civilizatie, stiinta, computere sau simple concursuri, Descoperi! te asteapta cu bratele deschise!

Alăturati-vă forumului, este rapid si usor

Descopera
Bine ai venit! Te rugam sa te autentifici (daca ai deja un cont la noi) sau sa te inregistrezi. Iti vom oferi surprize saptamanale si concursuri cu premii pe masura! Toate acestea pentru ca inovatia a devenit necesitate!

Descoperi! este locul de intalnire al tuturor celor care vor sa se documenteze, sa se distreze si sa isi faca noi prieteni!

Cu un continut variat si cu subiecte de la discutii despre cultura si civilizatie, stiinta, computere sau simple concursuri, Descoperi! te asteapta cu bratele deschise!
Descopera
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Va instiintam ca puteti intra in posesia unui spatiu de reclama pe site-ul nostru pe o perioada de 1 an cu doar 2,2 euro. Detalii in ACEST subiect.

Lucian
Lucian
Administrator
Administrator
masculin
Numarul mesajelor : 1038
Respectarea regulilor : Disciplina de studiu preferata 111010
Puncte : 7526
Data de inscriere : 20/06/2008
http://www.descopera.forum.st
08102008
Care este disciplina pe care ai studiat-o / o studiezi si ti-a placut / iti place foarte tare? Limba romana, matematica, biologia, geografia, sau care? :D

Personal, mi-a placut mult Geografia si Limba si literatura romana. Nu spun ca Biologia, Psihologia sau Economia nu mi-au fost pe plac... ;) Am urat matematica (si o urasc si acum), fizica si chimia! :cry:
Distribuie acest articol pe:reddit

Comentarii

prichindel
Mier 8 Oct 2008 - 17:28prichindel
Lucian a scris:
Am urat matematica (si o urasc si acum), fizica si chimia! :|

Prima e preferata mea. Chimia mi-a placut atat timp cat am avut o profesoara super( rea, dar preda fff bine), iar fizica mi-a placut si aia mult, dar n-am avut noroc de profesor bun de la care sa si raman cu ceva in cap.
In rest perticipam cu drag la mai toate orele, doar cu romana nu prea ma impacam.
YamiKashim
Joi 9 Oct 2008 - 13:15YamiKashim
Mtematica mi-a placut dinainte sa merg la scoala. Si cum imi place matematica normal ca urmatoarele sunt chimia si fizica. Desi fizia ma enerveaza uneori (cand nu sunt bine pregatit :-)) ), iar la chimie nu mi-a placut lectia despre solutii.
pricop2oo7
Sam 25 Oct 2008 - 15:43pricop2oo7
ED.Fizica cel mai mult =)) Dupaia erau mai multe Pshiholigia,geografia,matematica ( pana in clasa a VIII ) ,engleza etc .. Romana nu imi place , dar acuma in cldesasa a 10 ma cam atrage :) desi am inceput cu stangul la romana cu un 4 :-s ca mi-a sunat tel la ora si profa nu suporta sa sune tel la ora vb
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum