Descopera
Bine ai venit! Te rugam sa te autentifici (daca ai deja un cont la noi) sau sa te inregistrezi. Iti vom oferi surprize saptamanale si concursuri cu premii pe masura! Toate acestea pentru ca inovatia a devenit necesitate!

Descoperi! este locul de intalnire al tuturor celor care vor sa se documenteze, sa se distreze si sa isi faca noi prieteni!

Cu un continut variat si cu subiecte de la discutii despre cultura si civilizatie, stiinta, computere sau simple concursuri, Descoperi! te asteapta cu bratele deschise!

Alăturati-vă forumului, este rapid si usor

Descopera
Bine ai venit! Te rugam sa te autentifici (daca ai deja un cont la noi) sau sa te inregistrezi. Iti vom oferi surprize saptamanale si concursuri cu premii pe masura! Toate acestea pentru ca inovatia a devenit necesitate!

Descoperi! este locul de intalnire al tuturor celor care vor sa se documenteze, sa se distreze si sa isi faca noi prieteni!

Cu un continut variat si cu subiecte de la discutii despre cultura si civilizatie, stiinta, computere sau simple concursuri, Descoperi! te asteapta cu bratele deschise!
Descopera
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Va instiintam ca puteti intra in posesia unui spatiu de reclama pe site-ul nostru pe o perioada de 1 an cu doar 2,2 euro. Detalii in ACEST subiect.

Lucian
Lucian
Administrator
Administrator
masculin
Numarul mesajelor : 1038
Respectarea regulilor : Concursul "Misterele Pamantului" - Etapa I 111010
Puncte : 7526
Data de inscriere : 20/06/2008
http://www.descopera.forum.st
09042009
Iata ca a sosit momentul lansarii primei etape, din cadrul editiei a III-a, a Concursului “Misterele Pamantului”. Va invitam sa participati la acest concurs, indiferent de varsta pentru ca numai astfel aveti sansa de a va testa cunostintele din domeniii variate. Raspunsurile pentru etapa I sunt asteptate pana pe 24.05.2009 pe adresa de mail office@descoperi.info sau prin formularul de contact. Nu uitati ca regulamentul acestui concurs este disponibil aici. :)

Intrebarile pot fi vizualizate aici ( http://www.descoperi.info/concurs-etapa-i/ ). cat
Distribuie acest articol pe:reddit

Comentarii

Olteanu Adrian
Joi 16 Apr 2009 - 14:44Olteanu Adrian
Stimati organizatori ai concursului ,,Misterele Pamantului'',
Ma bucura deschiderea unei noi editii, la care doresc sa concurez din nou.
Va rog sa binevoiti a ma informa cu privire la rezultatele etapei a II-a la care am participat cu regularitate.Consider ca este un concurs extrem de serios ,pentru care eu m-am pregatit si am figurat cu punctaj, pe lista concurentilor.Nu cunosc insa finalul.Pentu mine ar fi deosebit de importanta o dovada de participare la concurs.
Cu deosebita stima,Olteanu Adrian elev in clasa a VIII-a la Scoala nr.1 Branesti Jud. Ilfov
Lucian
Adrian, tin sa te anunt ca se lucreaza la diplomele pentru editia a II-a. Promit ca in weekend le termin si le voi distribui castigatorilor.

Oricum, te felicit pentru cele 490 de puncte (locul II). Speram ca si in editia a III-a sa demonstrezi participantilor ca esti interesat si poate chiar sa obtii premiul I pentru ca poti, cu siguranta. ;)

Nu uita ca poti obtine puncte bonus si pentru activitatea depusa in cadrul acestui forum sau direct pe www.descoperi.info :D


Olteanu Adrian
Sam 25 Apr 2009 - 1:59Olteanu Adrian
Va multumesc pentru felicitati si incurajarare.
Am primit diploma.
Sunt in mare intarziere cu raspunsurile la noile intrebari.Acord mult timp pentru pregatirea temelor pentru a avea rezultate foarte bune.Saptamana viitoare incep tezele.
Cu respect, Adrian Olteanu
Lucian
Asteptam si alti membrii doritori sa participe la acest concurs! :D
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum